Irini

Loading...
 • Irini Qirjako ft. Selim Paja - Dhenderr te ben motra (Official Video HD)

  Irini Qirjako ft. Selim Paja - Dhenderr te ben motra (Official Video HD) MP3

  Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Video by MAX Production.

  Tags: reja, dhenderr te ben, te ben, muzike, dhenderr ben motra, te ben motra, arkivashqip, dhenderr motra, selim paja dhenderr te ben mot, irini qirjako selim paja, dhenderr ben, selim paja, irini qirjako selim paja dhend, te motra, shqip, te, irini qirjako, irini qirjako dhenderr te ben, ben motra, dhenderr te motra, hite shqip 2015, dhenderr te ben motra, dhenderr te

 • Irini Qirjako - Te uron babai dhe nena

  Irini Qirjako - Te uron babai dhe nena MP3

  Produksion i Musical TV.

  Tags: music, muzikal, muzzike, shqip, shqiptare, folk, folklor, albania, albanian, television, tv, popullore, moderne, kenge, kenga, kengetare, artiste, shqiptaria, digitalb, music al, al, muzike, Irini Qirjako, Te uron babai dhe nena, Musical TV

 • Irini Qirjako & Enkelejda Arifi - Nusja jone cameri

  Irini Qirjako & Enkelejda Arifi - Nusja jone cameri MP3

  Produksion i Musical TV.

  Tags: music, muzikal, muzzike, shqip, shqiptare, folk, folklor, albania, albanian, television, tv, popullore, moderne, kenge, kenga, kengetare, artiste, shqiptaria, digitalb, music al, al, muzike, Irini Qirjako, Enkelejda Arifi, Nusja jone cameri, Musical TV

 • Irini Qirjako - Barbaro vasiliko (Official Video)

  Irini Qirjako - Barbaro vasiliko (Official Video) MP3

  Tags: barbaro vasiliko, irini qirjako, irini qirjako barbaro vasiliko

 • Irini Qirjako - Sorke Moj (Official Video)

  Irini Qirjako - Sorke Moj (Official Video) MP3

  Tags: sorke moj, irini qirjako, irini qirjako sorke moj

 • Irini Qirjako - Te rriti mamaja (Official Video)

  Irini Qirjako - Te rriti mamaja (Official Video) MP3

  Tags: te rriti mamaja, irini qirjako, irini qirjako te rriti mamaja, rriti mamaja, te mamaja, te rriti

 • Irini Qirjako - Dallendyshe vogel o

  Irini Qirjako - Dallendyshe vogel o MP3

  Tags: dallendyshe vogel, irini qirjako

 • Irini Qirjako - Cu mbush mali plot me rrush

  Irini Qirjako - Cu mbush mali plot me rrush MP3

  Tags: cu mbush mali plot me rrush, irini qirjako, mbush mali plot me rrush, cu mali plot me rrush, cu mbush plot me rrush, cu mbush mali me rrush, cu mbush mali plot rrush, cu mbush mali plot me, mali plot me rrush, mbush plot me rrush, mbush mali me rrush, mbush mali plot rrush, mbush mali plot me, cu plot me rrush, cu mali me rrush, cu mali plot rrush, cu mali plot me, cu mbush me rrush, cu mbush plot rrush, cu mbush plot me, cu mbush mali rrush

 • Irini Qirjako - Gushebardha si debora

  Irini Qirjako - Gushebardha si debora MP3

  Tags: gushebardha si debora, irini qirjako, si debora, gushebardha debora, gushebardha si

 • IRINI QIRJAKO & YLLI BAKA - Me jep nje pike uje, 100 VJET MUZIKE

  IRINI QIRJAKO & YLLI BAKA - Me jep nje pike uje, 100 VJET MUZIKE MP3

  Nata e Vitit të Ri, LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco Copyright TVKLAN.

  Tags: irini, qiriako, ylli, baka, 100 VJET MUZIKE, RTVKLAN, KLANHD, TVKLAN

 • Priča o Irini Arsenijević

  Priča o Irini Arsenijević MP3

  Muzičko takmičenje “Pinkove zvezde” emituje se na televiziji “Pink”, subotom od 21:00. Mnogobrojni mladi ljudi, koji su se prijavili su se za ovaj šou, pokazaće ...

  Tags: Pinkove Zvezde, muzika, pevaci, pevacice, takmicenje, zvezda, music

 • Αγία Ειρήνη Κωνσταντινούπολη - Aya Irini Kilisesi Istanbul

  Αγία Ειρήνη Κωνσταντινούπολη - Aya Irini Kilisesi Istanbul MP3

  Tags: Aya, Irini, Kilisesi, Instanbul, Rum, Orthodox, Byzantine, Music

 • Irini Qirjako - Te rrapi ne Mashkullore

  Irini Qirjako - Te rrapi ne Mashkullore MP3

  Tags: te rrapi ne mashkullore, irini qirjako, rrapi ne mashkullore, te ne mashkullore, te rrapi mashkullore, te rrapi ne, ne mashkullore, rrapi mashkullore, rrapi ne, te mashkullore, te ne, te rrapi

 • Irini Qirjako - Potpuri

  Irini Qirjako - Potpuri MP3

  Tags: potpuri, irini qirjako, irini qirjako potpuri

 • Irini Qirjako - Moj debora e patretur

  Irini Qirjako - Moj debora e patretur MP3

  Tags: moj debora patretur, irini qirjako, debora patretur, moj patretur, moj debora

 • Irini Qirjako - Lidhe qenin

  Irini Qirjako - Lidhe qenin MP3

  Tags: lidhe qenin, irini qirjako, irini qirjako lidhe qenin

 • Irini Qirjako - Potpuri gjirokastrite

  Irini Qirjako - Potpuri gjirokastrite MP3

  Tags: potpuri gjirokastrite, irini qirjako

 • Irini Qirjako - C

  Irini Qirjako - C'me zune hallet moj e mjera (Musical-Fest) MP3

  Musical-Fest, Festivali Modern i Muzikes Popullore Shqiptare. YouTube Subscribe: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=musicaltval ...

  Tags: music, muzikal, muzzike, shqip, shqiptare, folk, folklor, albania, albanian, television, tv, popullore, moderne, kenge, kenga, kengetare, artiste, shqiptaria, digitalb, music al, al, muzike, irini qirjako, musical tv, musical-fest

 • Irini Qirjako - Dhelpra

  Irini Qirjako - Dhelpra MP3

  Tags: dhelpra, irini qirjako, irini qirjako dhelpra

 • Irini Qirjako - Kenga e nenes

  Irini Qirjako - Kenga e nenes MP3

  Tags: kenga nenes, irini qirjako, irini qirjako kenga nenes

 • Kenget e Shekullit - Popullore Qytetare - Nata 3 - Irini Qi - Kolazh sazet e permetit

  Kenget e Shekullit - Popullore Qytetare - Nata 3 - Irini Qi - Kolazh sazet e permetit MP3

  Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip.

  Tags: diaspore, videot me te reja shqip, krasniqi, Popullore, irini, motrat, maqedoni, capital, hite shqip 2015, valle, kolazh, Nata, gaci, Shekullit, shqiperi, potpuri, qi, Irini, klan, hoxha, eurovizion, 2011, albanian music, sazet, aurela, Kolazh, reja, stupcat, Kenget, muzik, Ramadan, arkiva shqip, Qi, Tirana, Poni, shqip, seldi, muzike, Prishtina, Noizy, arkivashqip, albanian songs, 2010, festivali, permetit, melodi, gezuar, sinan, te, gjyste, hitet e reja, kosove, kenge, Qytetare, Shkup

 • Irini Qirjako - Oj Zogo

  Irini Qirjako - Oj Zogo MP3

  Tags: oj zogo, irini qirjako, irini qirjako oj zogo

 • Irini Kyriakidou - Windmills of Your Mind

  Irini Kyriakidou - Windmills of Your Mind MP3

  Irini Kyriakidou sings "Windmills of Your Mind" with Panagis Mparmpatis on the piano. Arrangement by Panagis Mparmpatis! July 2010.

  Tags: windmills

 • Tamav Irini تماف ايريني تصف خروج وعودة روح الأنبا مكاريوس

  Tamav Irini تماف ايريني تصف خروج وعودة روح الأنبا مكاريوس MP3

 • Potpuri - Irini Qirjako

  Potpuri - Irini Qirjako MP3

  Lule moj lule & Merr koburen vramë moj.

  Tags: irini qirjako potpuri

 • Irini Qirjako - Al Pazar

  Irini Qirjako - Al Pazar MP3

  http://www.vizionplus.tv/ https://www.facebook.com/albanianpazar Show i perjavshem i humorit ne Vizion Plus. Nen drejtimin e Agron Llakaj.

  Tags: Al Pazar, Vizion Plus, Entertainment, Humor, Show, Agron Llakaj, Behar Mera, ultimate, politics, interview, Fun, Edi Rama, Jozefina Topalli, Sali Berisha

 • Enrike & Irini. /ia s toboi budto pianni/

  Enrike & Irini. /ia s toboi budto pianni/ MP3

 • Irini Merkouri - Pou Na Fantasto

  Irini Merkouri - Pou Na Fantasto MP3

  Music video by Irini Merkouri performing Pou Na Fantasto. (P) 2004 Sony Music Entertainment (Greece) A.E..

  Tags: Irini Merkouri, Pop, Pou Na Fantasto, Sony, BMG, Music, Entertainment

 • Irini Qirjako - Moj unaza gur jeshile

  Irini Qirjako - Moj unaza gur jeshile MP3

  Tags: moj unaza gur jeshile, irini qirjako, unaza gur jeshile, moj gur jeshile, moj unaza jeshile, moj unaza gur, gur jeshile, unaza jeshile, unaza gur, moj jeshile, moj gur, moj unaza

 • Irini Qirjako - Bejke e Bardhe Bore e Pashkelur.mp3 MP3
 • IRINI QIRIAKO - DY SHELEGE NE NJE PORTE.mp3 MP3
 • Irini Qiriako - Moj Kunadheja.mp3 MP3
 • (2) IRINI QIRIAKO - DY SHELEGE NE NJE PORTE.mp3 MP3
 • (2) Irini Qiriako - Moj Kunadheja.mp3 MP3
 • Irini Qiriako-Thellezat qe hedhin valle.mp3 MP3
 • ANGEL.1.mp3 MP3